Sayfalar

25 Şubat 2011

Hamileyim....

Biraz geç oldu sizlerle paylaşmak ama ne bilim böyle gelişti, 6,5 ayı geride bırakan ben ve Mayıs ayında kızım Nil'i kucağıma almayı umuyorum, mutluyummm, hormonlarım karmakarışık, hala anne olacağıma inanamıyorum, şimdiden çoğu şey değişti hayatımda :)

Biraz sizlere hamilelik modasından bahsetmek isterdim ama böyle bir şey yok, trendleri takip etmek yeterli geliyor, ve iş  sizin moda gözünüze kalmış.
 Bir kadının en güzel dönemlerinden biri olarak bahsedilen 9 aylık bu dönemi daha iyi geçirmek için kendine bakımıda elden bırakmamak geriyor ayrıca.

 Bu dönem Türkiyeden alışveriş yapacak adam gibi bir yer yok, Gebe diye bir marka var ama annemin bana hamile kaldığı dönemlerden kalma tasarımlar mevcut.

Bir de Zara nın çok ufak bir koleksiyonu var hamileler için ben jeanlerimi Zara dan aldım.

Hamilelere tavsiye edeceğim Asos ve Shopbop dan maternity bölümlerine bir göz atmaları; çok güzel tasarımlar mevcut, hem yurtdışından daha uygun şeyler alabiliyorsunuz.

Ya da benim arada başvurduğum başka bir yöntemde medium olan bedenim hamilelikten dolayı large bedene dayandığından beğendiğim ürünlerin large bedenlerini alıyorum ;)

Bu dönemde sizlere tavsiye edeceğim rahat ama bir o kadar da şıklığı elden bırakmak istemiyorsanız benim gibi;

-Aldığınız hamilelik jeanlerini ve pantalonlarını bol gömleklerinizle ve trikolarınızla kombinleyin, içlerinden şık duracak trikolarınız çıkacaktır.

- Bol tunik elbiseler bu dönem için birebir, birçok markanın bu sezonda koleksiyonları içinde yer alan tunik elbiselerini benim gibi büyük bedenlerini alabilirsiniz.

- Hamilelik çorabını Penti de bulabilirsiniz.

- Ben bu dönem bol bol tayt giydim, tayt üstüne bol gömlekler ve uzun triko elbiseleri deneyin.

- Miniden vazgeçmem diyenler için Asos ve Shopbop dan hamileler için özel mini etek ve şort getirtebilirler.

-Göbişlerini göstermeyi sevenler dar giyinmekten çekinmesin, benim çok hoşuma gidiyor.
*
Bu yılın en güzel hamilelerinde bu hafta ;


Hiç yorum yok: