Sayfalar

21 Kasım 2010

LANVİN for H&M


H&M en sonunda Türkiyeye geldi, geldi gelecek sonunda derken, muradımıza erdik.

Geldi gelmesine de ben gidebildim mi tabi ki koca bir hayır, açılış günü kendini kaybeden insan seli içine girmek istemedim açıkcası ayrıca H&M in ilk mağazasını Forum İstanbulda açması bir diğer faktör, yeni mağazalarının açılmasınıda sabırsızlıkla bekliyoruz...


Lanvin for H&M için hazırladığı koleksiyon yeni bir haber değil, H&M bunu her yıl değişik tasarımcılar ile yapıyor benim hatırladıklarım ve gördüklerim Sonia Rykiel ve Jimmy Choo, burdaki amaç ünlü tasarımcıları daha uygun, ulaşılabilir fiyatlarla modaseverlerin alması.

Koleksiyondaki tasarımlar hepsi çok güzel, bu harika tasarımlar 2001 yılından beri LANVİN için Alber Elbaz tarafından yapılıyor.
Bugün Hürriyet gazetesindeki Sibel Arna'nın haberine göre H&M Lanvin koleksiyonunu 23 Kasımda dünya ile aynı tarihde satışa çıkıyor ve olacak olan yoğunluktan dolayı gelenlere özel bir bileklik verilecek ve sırayla içeriye alınacakmış, 15 dakika ile sınırlı olacak olan bu alışveriş için bu sistem Türkiyede ilk defa uygulanacakmış, ilkler her zaman zordur, bakalım bu sistemi başarabilecekler mi?
Koleksiyonu bende sabırsızlıkla bekliyorum, özellikle bu t-shirt
markajım altında. 23 kasımda H&M e gidecek kadar alışverişkolik miyim bilemiyorum ama büyük de konuşmak istemiyorum.Koleksiyondaki parçaları daha yakından incelemek ve fiyatlara bakmak isteyenler
tık tık

2 yorum:

gülçin dedi ki...

çok güzelmiş hepsi ama en alttaki tişörtü istiyorumm :)

Rh+ dedi ki...

bende,umarım uğrayıp alabilirim yarın ;)