Sayfalar

30 Mart 2010

Tom Ford Sunglasses 2010

Gözlük bir alışkanlık, sık takmaya başlayınca artık onsuz çıkamaz oluyor insan, ayrıca benim için ciddi bir aksesuar...
Yüz tipinize uygun bir gözlük kullanıyorsanız iş tamamdır, son yıllarda en sık aldığım ve verdiğim paraya asla acımadığım tek  aksesuar güneş gözlüklerini, bilirim ki yıllarca kullanıcağımıda düşünerek tercihlerimi bu doğrultuda yapıyorum ki her sene modeller yaklaşık olarak benzer tasarımlar oluyorlar bir de gözlüklerde epeydir başlayan vintage esintileri de ayrı bir durum.
Gözlük için her sene baktığım markalar vardır, bunlar dan biri de
'Tom Ford'
Yıllar önce Nişantaşında yürürken gözüm vitrindeki Tom Ford gözlüğe çarpınca vurulduğumu hatırlıyorum, Tom Ford'un gözlük tasarımına başladığından bir haber ben, ilk ozaman tanıştım kendisiyle (sanırım 2007 senesi), girdim içeri bir denedim, hemen karar veremedim, ertesi hatfa yine aynı vitrinde aynı gözlüğü incelediğimi görünce bu iş tamamdır dediğimi hatırlıyorum:))gerisi malum...
Hakikaten de hala kullanıyorum, Tom Ford aynı model gözlükleri farklı dizaynlarla çıkarıyor karşımıza her yıl, arada yeni tasarımlar da ekleyerek.
Geçen nette gezinirken Kim Kardashian' ın Tom Ford gözlüklerini görünce, bu model gözümden kaçmadı, en kısa zamanda gidip denemeyi düşünüyorum...

Bu arada Tom Ford 2010 güneş gözlükleri kampanyası çekimlerinde İngiliz oyuncu Nicholas Hoult ve model Carolyn Murphy ile çalışmış, resimleri çok başarılı buldum ki zaten Tom Ford çekimleri bizzat kendi yapmış.Hiç yorum yok: